Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
DOĞAL MAKYAJ YAPMANIN 10 ALTIN KURALI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.670,00 TL

Doğal Makyaj

DOĞAL MAKYAJ YAPMANIN 10 ALTIN KURALI

 • Temmuz 02, 2020

Çabasız güzellik için bazı kurallar vardır. Bunlara uyduğunuz da o kadar zahmetsiz duran, doğal bir makyaja sahip olursunuz ki, başkaları için ilham kaynağı bile olabilirsiniz. Sizin için doğal makyaj yapmanın 10 altın kuralını yazdık.
 

1) Renkli nemlendirici

 

Renkli nemlendiricisiz doğal bir makyaj elbette olamaz! Canlı, doğal, sağlıklı, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için Nars Velvet Matte Skin Tint SPF30’u kullanın. 
 

2) Kapatıcı

 

Make Up For Ever UHD Concealer ile bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz. En doğalından ortadan yok olsun koyu halkalar! Bu kapatıcının incecik yapısı sayesinde göz çevreniz en doğalından aydınlanırken, çıplak göze bakıldığında kapatıcı sürdüğünüz bile olmaz. 
 

 

3) Aydınlatıcı

 

Nars Multiple’ların yanak, dudak ve göz makyajında kullanılıyor olması müthiş! Copacabana’yı yüzünüze aydınlık vermek istediğiniz her noktaya kulllanabilirsiniz. Doğal makyajın özünden kopmadan abartmayın tabii! Cildinizin hafif bir ışık yayması güzel olur...
 

4) Kontür

 

Doğal makyajda gölgeleme şarttır çünkü bu makyajda yüzün hatlı ve kemikli görünmesi esastır. Böylece heykelsi bir görünüme sahip olursunuz. Krem yapılı kontür paleti ile yüzünüze hem doğal hem de o hatlı görüntüyü verebilirsiniz. Make Up For Ever Pro Sculpting Palette ile yüzünüze boyut katabilirsiniz. Bu krem yapılı kontür paletini en iyi şekilde Make Up For Ever Flat Brush #146 ile uygulayabilirsiniz. 
 

5) Krem allık

 

Yüzümüzde en doğal ve uzun süre kalan allıklar, krem allıklardır. Make Up For Ever HD Blush Peach Beige ile yanaklarınıza güzel bir şeftali rengi verebilirsiniz. Ya da çok beyaz tenli iseniz Cool Pink rengi de yanaklara hafif bir pembelik verir, güzel durur.

 

 

6) Kaş şekillendirici

 

Şekillenmiş kaşlar bir kadının güzelliğinin garantisidir. Doğal makyajda olmazsa olmazdır. Make Up For Ever Pro Sculpting Brow 3’ü bir arada kaş şekillendirici kalem, kaşlarınızı en natürel şekilde ortaya çıkar. Bu ürün kaşlarınızı doldurur, biçimlendirir ve kaş kemiğinizi aydınlatarak kaşlarınızı en harika şekilde vurgular. 

 

7) Far

 

Make Up For Ever Aqua Shadow 28E Pearly Beige doğal makyajın demirbaşı! Gözlerinize aydınlık ve parlak efekt vermek için çok güzel bir kalem far...

 

8) Beyaz göz kalemi

 

Gözleri yorgun olsa bile daha parlak ve beyaz gösteren başka bir şey daha olamaz! Make Up For Ever Aqua Eyes 14L White’yı gözlerinizin içine çekin. 

 

9) Maskara

 

Nars Audacious maskara ile kirpiklerinizi tek tek ayırarak belirginleştirebilirsiniz. Bu maskara kirpiklerde birikme yapmadan hem doğal görünür hem de dramatik bakışlar yaratır.

 

 

10) Ruj

 

Nars Audacious Anita rujun nude pembe rengi doğal makyaja çok yakışır. Ama başka alternatifler de deneyebilirsiniz elbette.

Make Up For Ever Pink Fever Artist Lip Blush, dudaklarda kadifemsi ve mat bitiş sağlayan pembe dudak renklendiricisidir. Uzun süre kalıcı sonuç verir.

Shiseido Perfect Rouge PK343 açık şeftali pembe rengi de doğal makyajın joker renklerinden biridir.

Makyaj artisti Hatice Saka doğal makyaj hakkında bilmek istediklerinizi sizin için anlattı.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ