Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TREND ALARMI: AYDINLIK VE GENÇ GÖZLER
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL

Eyeliner

TREND ALARMI: AYDINLIK VE GENÇ GÖZLER

 • Temmuz 13, 2020

Makyaj yapın ya da yapmayın, aydınlık ve parlak bir göz çevresi her zaman bakımlı ve taze görünmenizi sağlar. Bunun için göz çevresi bakımınıza önem vermeli ve doğru ürünleri kullanmalısınız.

Öncelikle göz çevresinde yaşadığınız problemleri tespit etmeli ve çözüm sunacak ürünlerle işe başlamalısınız.

 

Önce göz çevresi morluklarından kurtulun!

 

Göz altı morluğu ve şişliklerinden şikayet ediyorsanız, doğru kremle henüz tanışmamışsınız demektir. Vücudunuzun ödem yapması şişliğe sebep olabilir. Su tutma döneminin periyodik döngünüzde olup olmadığına dikkat edin. Eğer öyleyse yeşil çay gibi doğal ödem atıcılar kullanın ve tuzlu gıdalardan uzaklaşın.

Göz çevresindeki şişlikler ve koyu halkalar kalıtımsal olabilir. Bu durumda en iyisi uzman göz kremlerini kullanmak ve günlük hayatta doğal makyaj ile bunları kapatmak olacaktır. Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, Shiseido'nun en son aydınlatma teknolojisiyle formülize edilen yoğun göz çevresi kremidir. Göz çevresindeki koyu halkaları hedef alarak bu bölgeyi aydınlatır ve berrak bir görünüm verir. Gözlere gençlik dolu bakışlar kazandırır. Günlük olarak, sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Günlük hayatta makyajsızken bir ufak bir dokunuşla göz çevresi halkalarınızı kapatabilirsiniz. Bunun için turuncu renkli kapatıcıları kullanabilirsiniz. Yoğun dokusuyla Make Up For Ever 5 Camouflage Cream Palette No:4, cilt lekelerini ve diğer cilt kusurlarını mükemmel şekilde kapatır, görünmez kılar.


Kendall’ın minik sırrı

 

Kendall Jenner çok yorgun veya uykusuz olduğunda Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevresini aydınlattığını söylüyor. Tüm göz çevresine ürünü yayarak, parmak uçlarıyla dağıtıyormuş. Böylece yorgun görüntü anında gidiyormuş.


Yenileyici ve aydınlatıcı bakım!

 

Göz kreminiz de cildinizi besler. Göz lifting kremleri ile göz çevrenizi ve göz altınızı beslemek, yaşlılık izlerine karşı savaşta size oldukça yardımcı olacaktır. Nars Total Replenishing Eye Cream, gözle görülür ince çizgiler, kırışıklıklar ve koyu halkaların görünümünü azaltmak için cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Pürüzsüz bir göz çevresi için şişlkleri azaltır. Cildin gençlik ışıltısını yenilemek ve bir prizma gibi ışığı yansıtmak üzere tasarlanan NARS’ın özel Light Reflecting Complex™ teknolojisini içerir. Böylece göz çevresi koyu halkalardan arınır ve aydınlık görünür. Günlük olarak, sabah ve akşam kullanabilirsiniz.Shiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream, zamana karşı savaşan bir göz kremidir. Kremi düzenli kullandığınızda gözlerin etrafında oluşan yorgun görüntü eski haline döner. Shiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream, göz çevresini onarır, kırışıklıkları gözle görünür şekilde azaltır ve göz altı morluklarını giderir.


Göz kreminizin etkisini arttırın!

 

Göz çevresini güçlendiren, cildin bağışıklığını arttıran bir konsantre bakım olan Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate sayesinde çok daha hızlı ve kısa sürede sağlıklı ve genç bir göz çevresine sahip olabilirsiniz. Çünkü Ultimune üzerine uygulayacağınız kremin etkisini 2 kat arttırır. Günlük olarak sabah ve akşam temiz cildi önce Ultimune Eye’ı sürün sonra diğer kreminizi sürün.

Ultimune Eye ile genç ve sağlıklı göz çevresine nasıl kavuşulur? Detaylı olarak hazırladığımız yazıya TIKLAYIN!

 

Haftalık bakıma göz çevresi maskesini dahil edin!

 

Günlük olarak kremlerinizi düzenli kullansanız da haftalık bakıma retinollü bir göz çevresi maskesi eklemelisiniz. Böylece kısa sürede aydınlık ve genç bir göre çevresine sahip olursunuz. Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir. Retinollü göz maskesi cildi yumuşatır, kırışıklık görünümünü azaltır ve göz bölgesinde daha sağlıklı bir görünüm sağlarGöz çevresindeki halkaları ve matlığı gidermek için anında parlaklık verir. Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, 24 saatlik nemlendirme ile cildi dolgunlaştırır.


Anında tazelik ve canlılık!

 

Cara Delevingne, uzun seyahatlerde veya uçak yolculuklarında bu maskeyi uçakta bile yaptığını ve göz çevresinin anında tazelendiğini söylüyor.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ