;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YERÇEKİMİNE MEYDAN OKUYAN YENİ CİLT BAKIM SERİSİ: SHISEIDO LIFTDYNAMIC
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Serum

YERÇEKİMİNE MEYDAN OKUYAN YENİ CİLT BAKIM SERİSİ: SHISEIDO LIFTDYNAMIC

 • Temmuz 01, 2020

YENİ Shiseido Bio Performance LiftDynamic serisindeki 3 mucizevi ürünle cildinize sarkmayı unutturabilirsiniz! Yerçekimine meydan okumaya hangi kadın hayır der ki? Bu seri ile tanıştığınıza çok memnun olacaksınız...
 

30’lu yaşlardan itibaren cilt hücrelerindeki nemsizlik artar ve nemsizlikten dolayı ince çizgiler belirginleşmeye başlar. Bununla birlikte cilt yüzeyinin dokusunda bozulmalar görülür. Ve cilt donuk, cansız görünür. Ciltte yavaş yavaş esneklik kaybına bağlı sarkma ve gözeneklerde yavaş yavaş bir genişleme görülür. Tüm bunları belki siz direkt görmezsiniz ama yaşlılık emareleri başlamıştır bile... Cildiniz alarm vermeye başladıysa tek yapmanız gereken, cildinizin sesine kulak verip, ona en iyi bakımı sunmaktır!

 

 

Eller değil, ciltler yukarı!

 

İşte tam da bu noktada size iyi bir haberimiz var: 35 yaşından itibaren kullanabileceğiniz ve yerçekimine meydan okuyan yeni cilt bakım serisi Shiseido Bio Performance LiftDynamic!
 

Bu yaşlarda Shiseido’nun Bio Performance serisi çok etkilidir. Bu serinin özelliği, tempolu hayata uygun, az ürünle çok etki bekleyen, medikal estetikten esinlenilmiş bir seri olmasıdır. 
 

Shiseido Bio Performance LiftDynamic, yerçekimine nasıl meydan okuyor? 
 

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream

 

Cildinizle ilgili ne hayalleriniz varsa Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream bu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Lifting ve sıkılaştırma özelliği bulunan anti-aging’li bu krem cildin sıkılığını ve yoğunluğunu geri kazandırmaya yardımcı olurken, ‘heykel gibi’ bir görünüm sağlıyor. Sabah akşam düzenli kullanımla cilt kontürlerini yukarı çeken krem, cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı ve daha canlı olmasını sağlıyor. Günlük bakım ritüelinizde olması gereken Bio-Performance Lift-Dynamic Cream cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olanların vazgeçilmezi olacak… 


 

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum

 

Cildinizin potansiyelini bu serumla ortaya çıkarın! Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum dış etkenlerle cildiniz arasında etkili bir bariyer kurarak, birçok yenilikçi faydayı bir arada sunuyor. Cildin doğal yenileme güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünüyor. 


 

Shiseido Bio Performance Lift Dynamic Eye Treatment

 

Serinin bu anti-aging özellikli göz kremi, cildin kendi doğal onarıcı yeteneğini harekete geçirerek düzenli kullanımda gözle görülür farkı ortaya koyuyor. Göz kontürünü kaldırıp, daha sıkı ve daha genç görünüm sağlayan krem, içeriğindeki RenoCycle Sistem ile cildin onarılmasına, hücrelerin yenilenmesine ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor. Gündüz ve gece kullanılan göz kreminin ekstra nemlendirme özelliği de bulunuyor. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ