MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: BU KIŞ MAKYAJ ÇANTANIZA GİRMESİ GEREKEN YENİ RUJ RENKLERİ

Yazlık-kışlık ayrımı yapıldı mı? Gardıroplar kışa hazır mı? O halde makyaj çantalarında sıra! Bu sezon makyaj çantanıza mutlaka girmesi gereken rujları listeledik.

12 Ocak 2018 Cuma

Ruj renkleri, makyaj trendlerinin yarısıdır dersek abartmış olmayız. Moda renkler makyajda en çok dudaklarımıza yansır çünkü. Hadi o zaman bu kış popüler olan/olacak olan ruj renklerinin en popüler olanlarına bir göz atalım. Ne dersiniz? 

Nars Audacious’ta yeni renkler…


Şarap kızılı, bu sezon oldukça gözde! Ne yapın edin, çantanıza bir tane bu rujdan atın. Özellikle buğday tenlilere ve esmerlere bu renk çok yakışır.Soğuk tabanlı nefis bir kırmızı… Yani beyaz ve açık tenliler için eşsiz bir kırmızı. 


Morlar, fuşyalar, lilalar… Bu sezon morun hakimiyeti açık ara söz konusu. Hal böyleyken Kate’i denemelisiniz. Bu tonlarda kendinize yakışanı ancak deneyerek bulabilirsiniz.
Zarif ve klas… Gül kurusu ruj Apoline her makyaj çantasında olması gerekenlerden biri. Nars Velvet Lip Glide denenmeli!

Nude ruj tutkunları çantanızda Unlaced’e yer açın! Nude pembe renkli bu likit ruj özellikle koyu göz makyajlarınızın müthiş bir tamamlayıcısı olacak. 

Kahveler geri döndü! Bir kısım bu işe çok sevindi, bir kısım ise hiç hoşlanmadı kesin. Ama kahverengi rujlar hayatımıza geri döndü. Kumrallar ve buğday tenlilere duyurulur!

Koyu renk rujlarda patlıcan moru zirveye oynuyor. Koyu ve esmer tenliler Toy’dan mutlaka edinin! 


Morumsu kırmızılar beyaz tenlilere çok yakışır. Dişleri ve tenleri daha beyaz görünür… Bu iddialı rengi denemek için tam zamanı!
TREND ALARMI: BU KIŞ MAKYAJ ÇANTANIZA GİRMESİ GEREKEN YENİ RUJ RENKLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç