​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


PRIORITY CREAM
%50
VALMONT

PRIORITY CREAM

Hassas Ciltler İçin Kızarıklık Giderici Bakım Kremi

212

212,50 TL


425,00 TL

Valmont Priority Cream, ciltteki kızarıklık ve hassasiyetleri gideren, cilde yüksek nem veren antiaging özellikli kremdir. Hassas, tahriş olmuş ve pürüzlü ciltler için idealdir. Güneş sonrası ürünü olarak da kullanılabilir. Hassas ciltler için kızarıklık giderici bakım kremi, 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir.

Birlikte Kullan
VALMONT INFINITE RADIANCE ESSENCE

VALMONT

VALMONT INFINITE RADIANCE ESSENCE

Işıltı Veren Serum

256,00 TL 512,00 TL
HIZLI İNCELE
Valmont Priority Cream:

- Ciltteki kızarıklık ve hassasiyetleri gideren, cilde yüksek nem veren antiaging özellikli kremdir.

- Hassas ciltler için kızarıklık giderici bakım kremi, doğal bitkilerden oluşan bileşenlerinin antiflamatuar özelliği sayesinde ciltteki kızarıklığı azaltırken, cildin lipit bariyerini kuvvetlendirerek ciltteki nem hapsini maksimuma çıkarır.

- Güneşin zararlı ışınlarından hassaslaşmış ciltleri yormayan kokusuz formülü ve HP DNA ve RNA bileşenleri ile yaşlanmaya karşı savaşır.

- Valmont Priority Cream, güneş sonrası oluşan kızarıklığı önler. Bu bakımdan güneş sonrası ürünü olarak da kullanılabilir.

- Hassas, tahriş olmuş ve pürüzlü ciltler için idealdir. 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir.
Valmont Priority Cream’i sabahları ve/veya akşamları temiz cilde tüm yüz ve boyun bölgesine yumuşak hareketlerle uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
VALMONT
30ML
VALMONT INFINITE RADIANCE ESSENCE
256
Işıltı Veren Serum

Valmont Infinite Radiance Essence, cildin hava almasını sağlayan, cildi pürüzsüzleştiren ve aydınlatan serumdur. Yorgun ve donuk ciltlere ışıltısını geri kazandırır. 30 yaş ve üstü için. 30ML.512,00 TL 256,00 TL