MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÜLLERİN İSTİLASINA HAZIR OLUN!

Pembeler, pembeler, pembeler... Baharın ve yazın en güzel rengi. En güzel çiçeğin rengi, en güzel kokulu çiçeğin rengi. Sizi güllerin istilasına uğratacağız, hazır mısınız? Parfüm, allık, ruj ve oje önerilerimiz sizi bekliyor!1) Aşk pembesi!
Nars Dual Intensity Blush Adoration pembeye bir övgü adeta! Koyu pembe ile yanaklarınıza taze bir pembelik verirken, şampanya pembesi ile aydınlık ve parlak bir ten yaratabilirsiniz. Hem aydınlatıcı hem allık bir yerde! Bu pembe palet çok pratik!

2) Pembelerin gücü adına!
Miranda Kerr, Kate Bosworth ve Lily James pembe allık ve pembe ruj ile nasıl güzel olunacağının adeta ispatı...


3) Gül bahçesi!
Gül kokularıyla ilgili bildiğiniz her şeyi unutun! Sizi L`Artisan Rose Privee ile tanışmaya davet ediyoruz. Sadece mayıs ayında çiçek veren, Fransa’nın Grasse bölgesinde yetişen ikonik May Rose (Mayıs Çiçeği) içeren bu parfüm; sofistike, modern ve çiçeksi bir koku sunuyor. Parfümde sadece çok ender rastlanan gül notaları yer alıyor...

4) Odak noktası tırnaklar
Bu yaz tatlı ve çekici pembeler tırnaklarımızı süsleyecek... Zarif ve bakımlı tırnaklar, bir kadının en önemli aksesuvarıdır. Eğer hala Nars Schiap pembe oje, makyaj çantanızda yer almadıysa acele edin!

5) Podyum gülleri
Badgley Mischka ve Dolce & Gabbana ‘Sonbahar 2015’ defilelerinde modellerin saçlarında metal gül tokalar kullandılar. Sonbahar modası çok şenlikli olacak, şimdiden belli!

6) Bir öpücük lütfen!
Pembe kalem rujlar, dudaklara şekil ve renk vermek için mükemmel ürünlerdir. Sür ve çık! Nars Velvet Gloss Lip Pencil Frivolous’un ışıltılı pembe rengine göz atmaz mısınız?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter