Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
LİMİTLİ SAYIDA! NARS HOT SAND SERİSİNİ YAKINDAN TANIYALIM!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Allık

LİMİTLİ SAYIDA! NARS HOT SAND SERİSİNİ YAKINDAN TANIYALIM!

 • Temmuz 04, 2020

Kült favori geri döndü! Dudaklar, gözler ve yanaklar için tam 6 üründen oluşan Hot Sand serisi, uzun zamandır özlemle bekleniyordu. Sınırlı sayıda da olsa nihayet piyasaya yeniden çıkan bu sevilen aydınlatıcı bize yeni kombinasyonlarla geri döndü. Likitten stiğe, dudak parlatıcısından ikili palete kadar Hot Sand’i istediğiniz formda kullanabilirsiniz. 
 

Altın pırıltılı açık şeftali rengindeki Hot Sand’in bu kadar sevilmesinin sebebi, renginin her ciltle mükemmel uyum sağlaması ve herkese yakışması... Bu renk yüze sağlıklı ve taze bir görünüm vermek için eşsiz! Hadi serideki ürünleri yakından tanıyalım...
 

“Aydınlatıcı sayesinde cildiniz gerçekten ışığı yakalar ve böylece inanılmaz seksi görünürsünüz.” - François Nars
 

Hot Sand Multiple
 

Gözler, yanaklar ve dudaklar için stik aydınlatıcı. Nars’ın çok amaçlı bu aydınlatıcısı ‘aydınlatıcı virtüözü’ olarak geçiyor. Yüzünüzde aydınlık vermek istediğiniz her yere uygulayabilirsiniz. Ürünü sürün ve parmaklarınızla hafifçe cilde yedirin. 
 

HOLLYWOOD STARLARININ TERCİHİ NARS MULTIPLE’A DAİR HER ŞEY! TIKLAYIN!


 


Hot Sand Illuminator
 

Cildi ışıkla tazeleyen likit aydınlatıcı! İçindeki ışık yayan likitlerle cildi yeniler, taze bir parlaklık verir. Kesinlikle parlak, sağlıklı görünümlü ve çekici bir ten yaratır. 
 

Eğer mat bir fondöteniniz varsa, içine bir damla karıştırıp yüzünüze uygularsanız genel olarak aydınlık bir ifade kazanırsınız. Fondöten üzerine de uygulanabilir. Ya da direkt cildinize, ışık vermek istediğiniz yerlere sürebilirsiniz. Günlük nemlendiricinizin içine de biraz karıştırıp yüzünüze sürerseniz doğal radyant bitişli bir cilde sahip olursunuz. 
 

HOLLYWOOD MAKYÖZLERİNİN YENİ TAKINTISI HOT SAND: NASIL KULLANIYORLAR? TIKLAYIN!
 

NARS ILLUMINATOR’I KULLANMAK İÇİN 7 YOL NEDİR? TIKLAYIN!

 

 

Hot Sand Lipgloss
 

Sofistike parlaklık ve muhteşem bir renk! Dudakların daha dolgun görünmesini sağlayan ışık yansıtıcı etkisi vardır. Uzun ömürlü bir lipgloss’tur, içeriğinde besleyici maddeler vardır, dudaklarınızı da nemlendirir. 
 

Hot Sand/Laguna Blush&Bronzer Duo
 

Bu ikili palet ile yüzünüzü renklendirip aydınlatabilir, hem de kontür yapabilirsiniz. Parlak şeftali-şampanya tonundaki Hot Sand ile gözlerinizi, dudaklarınızı ve yanaklarınızı muhteşem bir ışıltı ile aydınlatabilir; kahve tonlu Laguna ile cildinize sıcaklık ve doğal bir bronzluk katabilirsiniz. Üstelik Laguna’yı kontür yapmak için de kullanabilirsiniz.
 

Hot Sand’i yüzünüze Nars Yachiyo Kabuki fırça ile uygulayabilirsiniz. Aydınlatmak istediğiniz noktaları çok güzel vurgular. 


 

Hot Sand/Orgasm Blush Duo
 

Bu sınırlı sayıdaki palet ile yüzünüzü hem renklendirip hem de aydınlatabilirsiniz.Parlak şeftali-şampanya tonundaki Hot Sand ile gözlerinizi, dudaklarınızı ve yanaklarınızı muhteşem bir ışıltı ile aydınlatabilir; şeftali-pembe Orgasm ile cildinize sıcaklık ve canlılık katabilirsiniz. 


 

Hanamachi Kabuki Brush
 

Nars Hanamachi Kabuki Brush, yüze ve dekolteye pudra yapılı ürünleri kusursuz şekilde uygulamak için tasarlanmıştır. Yüz ve dekolte makyajında kullanılabilir.Uygulama yaparken fırça yapısından dolayı cildinize aydınlık bir görünüm vermeye de yarar.
 

Nars Hot Sand Duo paletlerini yüzünüze bu fırça ile uygulayabilirsiniz. Hem aydınlatıcı hem allık hem de kontür uygulamasını yapabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ