MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

2020 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ

Düğün sezonu açılmak üzere! Biz de tam zamanı dedik ve her yıl yaptığımız gibi 2020 gelin makyajı trendlerine de bir bakalım istedik.

14 Şubat 2020 Cuma

Bu yılın gelin makyaj trendleri bizi şaşırmadı açıkçası. Geçen yılın cesur trendleri bu sene de hali hazırda var. Peki başka neler var? Hepsine bakalım...

1) Pırıltılı farlar
Gelin makyajında ışıltı olur mu demeyin, hem de nasıl olur. Geçen senenin metalik farları bu sene de hüküm sürecek. Gümüş ve altın tozları, tane tane duran pırıltılar çok moda.

Nars Inferno Far Paleti’ne bir göz atın lütfen, ba-yı-la-cak-sı-nız!

2) Romantik pembeler
Pembe renk gelin makyajının demirbaşı. Geçen sene de modaydı, bu sene de var. Mat, bebek pembeleri, pastel pembeler ve pembe tonları yine zirvede. Üstelik allık olarak kullanılan pembeleri far olarak da kullanabilirsiniz. Kısaca, pembe her yerde: Yanakta, gözde, dudakta.

Önerimiz: Nars Endless Orgasm Palet

3) Parlak dudaklar
2019’da yeniden moda olan parlak dudak özellikle 2020’nin gelin makyajında çok ön planda. Parlak ve renkli dudaklar olmazsa olmaz.
Bizim favorimiz Nars Orgasm Afterglow Lip Balm. Dudakları hem nemlendiriyor, hem parlatıyor hem de çok hafif güzel bir renk veriyor.
  
4) Nude, nude, nude...
Asla modası geçmez. Evet, nude görünüm olmazsa olmaz.
Gözlerinize Nars Skin Deep far paletinin toprak tonlarıyla iç içe geçen gölgeler yapın. Kirpik diplerinize Nars Last Frontier koyu kahve göz kalemini sürüp hafifçe dağıtın. Kirpiklere ise tabii ki Nars Climax maskaradan başkası olmaz.
Ardından Nars Orgasm allık ile yanaklara sadece taze bir görünüm katacak kadar renk verin yeterli olur.
Makyajı Nars Sheer Dolce Vita ruj ile bitirin. Dolce Vita özellikle dumanlı göz makyajları ve nude gelin makyajlarının en iyi tamamlayıcılarından biridir.

5) Saçlar nasıl?
2020 gelin modasının saçları arasında iri ve doğal bukleler ile geriye ıslak taranmış modeller dikkat çekiyormuş. gelin makyajı ışıltılı far gelin makyajı tredleri gelin makyajı tredleri gelin makyajı
2020 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter