MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EYES ON. LIPS ON. GAMES ON.

Çarpıcı gözler, seksi dudaklar... Hoşgeldin sonbahar makyajı! Nars diyor ki, “gözler ve dudaklar tamamsa, oyun başlasın!”

Düşünün, kırmızı dudaklar ve siyah gözler... Ateş kırmızısı dudaklara ne kadar yakışabilir? Çok! Uzun ve tane tane kirpikler, mermer gibi bir ten. İşte, bu görünüm yeni sezonda çok trend! O halde oyun başlasın!Ten
Mükemmel makyaj önce mükemmel bir cilt ile başlar. Bu yüzden cildiniz bir mermer kadar düz ve pürüzsüz görünmeli. Baz, fondöten ve kapatıcı üçlüsü size bu cildi verir.

Nars Pore Refining Primer, kusursuz bir cilt oluşturmak için gözeneklerin görünümünü iyileştirir, cildi matlaştırır. Üstüne uygulayacağınız makyajın da kalıcılığını arttırır. Bazın üstüne Nars All Day Luminous Weightless Foundation kullanmalısınız. Çok hafif bir yapıya sahip olan bu fondöten, eşsiz likit dokusu ve yağ içermeyen formülü ile 16 saate kadar kalıcılık gösterirken, ciltteki kızarıklıkları kapatıp ten rengini eşitleyerek kusursuz ve doğal bir görünüm sağlar. Fondötenle ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek içn TIKLAYIN.

Fondötenden sonra göz çevrenizi aydınlatmak için Nars Radiant Creamy Concealer uygulayın ve ten makyajınızı bitirin.

Gözler
Nars, 2015 Sonbahar sezonunda yeni maskarası Audacious Mascara ile sınırları zorluyor. Arzulanan kirpiklere mükemmel netlikte ulaşmanızı sağlayan Audacious Mascara’nın eşsiz formülü gün içinde tekrar ve tekrar uygulama yapmanıza imkan veriyor üstelik.

Bu karakteristik maskaranın özel fırçası 200’den fazla fırça teli ile daha önce görmediğiniz seviyede kontrol sağlıyor. Kökten uca bütün kirpiklere eşit olarak tutunurken aynı zamanda onları ayırıyor, uzatıyor ve güçlendiriyor. Hayalinizdeki görünüme ulaşmanız için son dokunuşlara izin veren konik uç kısmı, alt kirpiklerinize mükemmel bir şekli veriyor. 

Sonuç: Tek tek ayrılmış ve uzun kirpikler!

Audacious Mascara’nın formülü, uzun süreli kullanımlarda dağılma, topaklanma, pul pul dökülme dahi yapmıyor. 

Audacious Mascara’nın en kadim dostu ise elbette Nars Kohliner ... Kremsi, yoğun yapısı ve siyah, mat formülü ile kirpik çizgilerine dumansı bir çizgi katarak belirgin bakışlar elde etmenizi sağlıyor. 

Gözlerden daha etkili bir silah var mı?

Üstelik Kohliner’ın asansörlü tasarımı ve yumuşak dokusu sayesinde çizgi çekerken zorlanmıyor, hızlı ve pratik şekilde kusursuzluğa ulaşıyorsunuz.

Dudaklar
Ten tamam, dudaklar tamam... Geriye sadece dudakları ateşlemek kaldı. Bu iş için de elbette Nars Audacious serisinden mükemmel kırmızı Rita ideal olur. Biraz daha kan kırmızısı bir ruj isterseniz de Carmen’i önerebiliriz. 

Dudaklarınıza bu çarpıcı rengi sürün ve şimdi muhteşem seksi makyajınızın tadını çıkarın...

İşte, 2015 Sonbahar makyajının özeti... Etkileyici gözler, çarpıcı dudaklar, kusursuz ten. 
Nars'ın ikonik sonbahar görünümü ve yeni koleksiyonu için TIKLAYIN!

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter