MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LİMİTLİ SAYIDA! NARS HOT SAND SERİSİNİ YAKINDAN TANIYALIM!


Kült favori geri döndü! Dudaklar, gözler ve yanaklar için tam 6 üründen oluşan Hot Sand serisi, uzun zamandır özlemle bekleniyordu. Sınırlı sayıda da olsa nihayet piyasaya yeniden çıkan bu sevilen aydınlatıcı bize yeni kombinasyonlarla geri döndü. Likitten stiğe, dudak parlatıcısından ikili palete kadar Hot Sand’i istediğiniz formda kullanabilirsiniz. 

Altın pırıltılı açık şeftali rengindeki Hot Sand’in bu kadar sevilmesinin sebebi, renginin her ciltle mükemmel uyum sağlaması ve herkese yakışması... Bu renk yüze sağlıklı ve taze bir görünüm vermek için eşsiz! Hadi serideki ürünleri yakından tanıyalım...

“Aydınlatıcı sayesinde cildiniz gerçekten ışığı yakalar ve böylece inanılmaz seksi görünürsünüz.” - François Nars


Gözler, yanaklar ve dudaklar için stik aydınlatıcı. Nars’ın çok amaçlı bu aydınlatıcısı ‘aydınlatıcı virtüözü’ olarak geçiyor. Yüzünüzde aydınlık vermek istediğiniz her yere uygulayabilirsiniz. Ürünü sürün ve parmaklarınızla hafifçe cilde yedirin. 

Cildi ışıkla tazeleyen likit aydınlatıcı! İçindeki ışık yayan likitlerle cildi yeniler, taze bir parlaklık verir. Kesinlikle parlak, sağlıklı görünümlü ve çekici bir ten yaratır. 

Eğer mat bir fondöteniniz varsa, içine bir damla karıştırıp yüzünüze uygularsanız genel olarak aydınlık bir ifade kazanırsınız. Fondöten üzerine de uygulanabilir. Ya da direkt cildinize, ışık vermek istediğiniz yerlere sürebilirsiniz. Günlük nemlendiricinizin içine de biraz karıştırıp yüzünüze sürerseniz doğal radyant bitişli bir cilde sahip olursunuz. 


Sofistike parlaklık ve muhteşem bir renk! Dudakların daha dolgun görünmesini sağlayan ışık yansıtıcı etkisi vardır. Uzun ömürlü bir lipgloss’tur, içeriğinde besleyici maddeler vardır, dudaklarınızı da nemlendirir. 

Bu ikili palet ile yüzünüzü renklendirip aydınlatabilir, hem de kontür yapabilirsiniz. Parlak şeftali-şampanya tonundaki Hot Sand ile gözlerinizi, dudaklarınızı ve yanaklarınızı muhteşem bir ışıltı ile aydınlatabilir; kahve tonlu Laguna ile cildinize sıcaklık ve doğal bir bronzluk katabilirsiniz. Üstelik Laguna’yı kontür yapmak için de kullanabilirsiniz.

Hot Sand’i yüzünüze Nars Yachiyo Kabuki fırça ile uygulayabilirsiniz. Aydınlatmak istediğiniz noktaları çok güzel vurgular. Bu sınırlı sayıdaki palet ile yüzünüzü hem renklendirip hem de aydınlatabilirsiniz.Parlak şeftali-şampanya tonundaki Hot Sand ile gözlerinizi, dudaklarınızı ve yanaklarınızı muhteşem bir ışıltı ile aydınlatabilir; şeftali-pembe Orgasm ile cildinize sıcaklık ve canlılık katabilirsiniz. Nars Hanamachi Kabuki Brush, yüze ve dekolteye pudra yapılı ürünleri kusursuz şekilde uygulamak için tasarlanmıştır. Yüz ve dekolte makyajında kullanılabilir.Uygulama yaparken fırça yapısından dolayı cildinize aydınlık bir görünüm vermeye de yarar.

Nars Hot Sand Duo paletlerini yüzünüze bu fırça ile uygulayabilirsiniz. Hem aydınlatıcı hem allık hem de kontür uygulamasını yapabilirsiniz.

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter