;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YÜZÜMDEKİ YORGUNLUK İZLERİNİ NASIL SİLERİM?
PAYLAŞ

Kırışıklıklar

YÜZÜMDEKİ YORGUNLUK İZLERİNİ NASIL SİLERİM?

 • Temmuz 20, 2020


“Yüzünüze öncelikle canlılık ve ışıltı verecek bir nemlendirici krem uygulayın. Nars Luminous Moisture Cream’i yüzünüze masaj uygulayarak sürün. Masaj ile kan dolaşımınız da harekete geçeceğinden cildinizin hızlıca canlılık kazanmasına yardımcı olur. Burada krem yerine Make Up For Ever HD Primer makyaj bazını da kullanabilirsiniz. Cildinizde pürüzsüz ve düzgün bir yüzey oluşturur ayrıca cildinizi nemlendirir. Krem ya da bazdan sonra renkli nemlendirici iyi bir tercih olur.Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30, daha pürüzsüz, daha yumuşak ve daha parlak doğal bir ışıltı için cildinizi canlandırır. Küçük kusurları kapatır, renk eşitsizlikleri varsa onları gideriz. Cilt kendine gelir. 

 

Unutmayın, cildiniz çok yorgunsa bu tarz besleyici ve bakım yapan özellikleri bulunan renkli nemlendiriciler her zaman öncelikli tercihiniz olmalı.


Buna alternatif olarak Make Up For Ever'in HD Foundation'ını da tercih edebilirsiniz.İnce ve şeffaf dokusuyla yüze asla belli olmayan bir kusursuzluk verir.”


En önemli adım: Kapatıcı

Sıra geldi kapatıcıya... Shiseido Perfect Stick Concealer ile göz altlarınızdaki koyu halkaları kapatın ve yüzün geri kalanında kapatmak istediniz noktalar kaldıysa oralara da hafif tampon dokunuşlara ürünü uygulayın. Bu stik kapatıcının en güzel yanlarından biri de, lekeleri ve halkaları mükemmel kapattığı gibi, yüzün aydınlatmak istediğiniz yerlerinde de aydınlatıcı gibi vazife görmesidir. 

"Make Up For Ever 5 Camouflage Cream Palette'de benim sevdiğim bir diğer alternatif. İçindeki 5 farklı rengiyle farklı sorunlara çözüm sunar. Doğal tonları, şişmiş göz altlarını, koyu halkaları kapatır. Turuncu gibi düzeltici renk tonları, koyu morlukları çok iyi gizler. Ten makyajınızın finalini hem makyajı sabitlemek hem de görüntüyü netleştirmek için transparan pudra ile bitirin. Bunun için Make Up For Ever'in HD Powder'ı şeffaf yapısıyla mükemmel bir seçim olur. " 
 

Açık renkli saten bitişli bir far ile göz pınarlarınızı ve kaş kemiğinizi aydınlatın. Aydınlık ve parlak gözler her zaman canlı ve taze görünümün ilk şartıdır! Bunun için Make Up For Ever Artist Shadow Satiny Finish 502 kum rengi idealdir. Sonra göz içine Nars Rue Bonaparte ten rengi bir kalem çekin ve Make Up For Ever Smoky Stretch maskarayı hem alt hem üst kirpiklere uygulayın. Bu şekilde bir uygulama gözleri daha iri, daha canlı ve daha beyaz gösterir. Bu da göz çevresinin yorgunluğunu tamamen gizler. 
 

“Tene uygulayacağınız aydınlatıcı ile cildiniz de gergin ve parlak görüneceği için yorgunluktan eser kalmayacaktır. Nars Illuminator Copacabana ile elmacık kemiklerinizin üzerini, burun kemiğinizi, şakakları ve çene üstünü aydınlatın. Sonra allık olarak da pembe renk kullanın. Pembe, tüm görünüme anında tazelik aşılayan sihirli bir renktir! Nars Dual Intensity Adoration’in koyu pembesi ile yanaklarınıza renk verin ve son dokunuşu da Nars Velvet Matte Lip Pencil Dolce Vita ile yapın. Bu renk, dudaklara o kadar doğal ve güzel bir pembemsi kırmızılık verir ki, sanki yeni çilek yemişsiniz gibi görünürsünüz!”
 

Şimdi aynadaki görüntünüze inanabiliyor musunuz? Bakın ne kadar canlı, taze ve sağlıklı görünüyorsunuz! Pırıl pırıl ve genç... Ufuk Celep'in uygulama yöntemlerini görmek için videomuzu mutlaka izleyin!
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ